Yaskawa Robotics

Firma YASKAWA Electric to światowy lider produkcji falowników średniego napięcia, serwonapędów, panelów operatorskich, a także robotów przemysłowych MOTOMAN. Założona w 1915 firma YASKAWA jest pionierem w dziedzinie kontroli ruchu oraz technice napędowej oraz twórcą innowacyjnych produktów, które zoptymalizowały produktywność i wydajność zarówno maszyn, jak i systemów. Podczas swojej prawie 100-letniej działalności, firma YASKAWA dostarczała produkty i rozwiązania pomagające wdrażać procesy automatyzacji w wielu różnych branżach, takich jak górnictwo, przemysł stalowy, obróbka metalu, motoryzacja, opakowania, drewno, tkaniny i półprzewodniki. Firma, z siedzibą w Eschborn w Niemczech, dostarcza profesjonalne rozwiązania w dziedzinie mechatroniki i robotyki dla firm w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Przedstawicielstwa firmy w tych regionach, a także zakłady produkcyjne w 4 krajach gwarantują, że YASKAWA jest zawsze blisko swoich klientów i jest w stanie odpowiedzieć na pilne zamówienie w ciągu 24 godzin.

Firma Eltron w 2010 roku podpisała umowę partnerską z Yaskawa Technika Napędowa. Doświadczenie oraz pozycja rynkowa naszego działu wizji maszynowej, umożliwiło wykonanie kolejnego, bardzo ważnego dla nas kroku. W 2020 roku rozszerzyliśmy umowę partnerską z Yaskawa Roboty Przemysłowe i Kooperacyjne. Obecnie jesteśmy w stanie przetestować kompletne aplikacje gdzie wymagany jest robot, chwytak, system wizyjny, system bezpieczeństwa czy  znakowarka laserowa. Działamy kompleksowo od testowania rozwiązania, przez dobór i dostarczenie sprzętu, po wsparcie przy uruchomieniu.

Naszą misją jest kompletne wsparcie klientów końcowych i producentów maszyn. Zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy integratorem. Jeśli istnieje potrzeba instalacji sprzętu, budowy stanowiska czy nawet całej linii produkcyjnej, zachęcamy do kontaktu. Ponad 30 letnia historia naszej firmy umożliwia polecenie rzetelnych i sprawdzonych partnerów na terenie całego kraju.

Zapraszamy na naszą dedykowaną stronę internetową poświęconą robotom współpracującym, przemysłowym, chwytakom i pozostałymi akcesoriami. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas produktami bądź szkoleniami, zapraszamy do odwiedzenia strony:  www.eltronrobots.pl

 

Image