Certyfikaty

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

 

Niezmiernie miło nam poinformować o otrzymanym przez nas Certyfikacie Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, który potwierdza aktywne wsparcie działań mających na celu ochronę środowiska naturalnego.


Phoenix Contact - Certyfikat autoryzowanego dystrybutora (2022)

phoenix-contact_certyfikat_2022.png

 

Informujemy że firma ELTRON jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Phoenix Contact w zakresie sprzedaży produktów i rozwiązań.


Autonics - Certyfikat autoryzowanego dystrybutora (2022)

autonics_certyfikat_2022.png

 

Informujemy że firma ELTRON jest autoryzowanym dystrybutorem ma terenie Polski firmy Autonics w zakresie sprzedaży wszystkich sensorów i kontrolerów.


Beijer - cerfytikat lidera partnerskiego w Polsce (2021)

Eltron-ISO-9001-2015-en-pl-2021.png

Najlepszy dystrybutor z wartością dodaną w Polsce za wyjątkową wydajność i długotrwały wkład.


Certyfikat ISO 9001-2015 (2021-2024r.)

Eltron-ISO-9001-2015-en-pl-2021.png

Certyfikat ISO 9001-2015 na lata 2021-2024 poświadcza ważność Systemu Zarządzania Jakością w Organizacji Eltron zgodnie z wymogami normy ISO 9001-2015 w zakresie dystrybucja komponentów i podzespołów w trzech liniach: automatyka, elektronika, elektrotechnika.


Certyfikat EQA Poland - ITA PL QMS 00301 7107

certyfikat_eqa_poland.jpg

Certyfikat zgodności organizacji EQA zaświadcza, że System Zarządzania Jakością w organizacji ELTRON z siedzibą: ul. Brodzka 10 B, 54-103 Wrocław jest zgodny z normą ISO 9001:2015. w zakresie dystrybucja komponentów i podzespołów w trzech liniach: automatyka, elektronika, elektrotechnika.


Numer identyfikacyjny D-U-N-S

certyfikat_D-U-N-S.png

Niniejszym informujemy, że firma, ELTRON SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAzostała już zarejestrowana w bazie firmy Bisnode (współpracującej z firmą Dun&Bradstreet) pod numerem D-U-N-S®: 438304116.

 

Numer D-U-N-S jest światowym standardem rozpoznawanym, wykorzystywanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych, włącznie z rządem USA i Australii.


DCG 2015 - Eltron po raz czwarty laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

DCG2015.png

7 października 2015 r. o godzinie 18.00 w Sali Czerwonej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu przy Placu Wolności 1 Marszałek Cezary Przybylski, Wojewoda Tomasz Smolarz oraz prof. Piotr Wrzecioniarz z Kapituły DCG wręczyli Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze XXV edycji oraz Dolnośląskie Nagrody Gospodarcze.

 

Celem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych Dolnego Śląska wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu, w tworzenie rynku pracy oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności.


D&B Przejrzysta firma

B-dyplom-duze.jpg

Z wielką przyjemnością informujemy, iż firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami, nagrodziła naszą firmę Certyfikatem "Przejrzysta Firma".

 

Niniejsze wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Dany Certyfikat jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej.


Certyfikat Złoty Płatnik 2014, 2015 i 2016

certyfikat_zloty_platnik.jpg

Program Analiz Należności jest platformą do wymiany informacji na temat terminowości regulowania zobowiązań płatniczych. Unikalny Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index) pomaga wyłonić firmy, które są rzetelnymi i terminowymi płatnikami. Spośród badanych firm zaledwie co 20 udaje się zachować wysoki wskaźnik moralności płatniczej.

 

Nasza firma otrzymała pierwszy raz w 2014 roku prestiżowy certyfikat Złotego Płatnika wydany przez EULER HERMES. 

 

Co roku Program Analiz Należności EULER HERMES wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

 

Z przyjemnością informujemy że również w 2015 i 2016 roku byliśmy wzorowym płatnikiem co, kolejny raz zostało uhonorowane Certyfikatem Złotego Płatnika EULER HERMES.


Ochrona środowiska

ochrona_srodowiska.jpg

Firma nasza podejmuje działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego, w którym żyjemy.Zapraszamy do pobrania naszego certyfikatu za rok 2014.


DCG 2009- Eltron po raz trzeci laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

dolnoslaski_certyfikat_gospodarczy.jpg

Uroczystość wręczenia Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych XIV edycji odbyła się 9 lipca 2009 r. o godzinie 18:00 w Sali Wielkiej Muzeum Miejskiego w Ratuszu we Wrocławiu. Regionalny Certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej potwierdza znaczącą pozycję biznesową firmy Eltron na Dolnym Śląsku. Celem Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych jest uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych, które wyróżniają się jakością usług i produktów oraz innowacyjnością, jak również wnoszą wkład w rozwój Dolnego Śląska i tworzenie nowych miejsc pracy. Podczas Gali Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze XIV edycji otrzymało 46 firm, w tym 14 firm po raz pierwszy (2 w kategorii firmy duże, 7 w kategorii firmy średnie i 5 w kategorii firmy małe) a 32 po raz kolejny (2 po raz piąty, 1 po raz czwarty, 10 po raz trzeci i 19 po raz drugi).


DCG 2008 - Eltron po raz kolejny laureatem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

certyfikat_gospodarczy2008.jpg

Uroczysta gala odbyła się w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 10 lipca br. Regionalny Certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej potwierdza znaczącą pozycję biznesową firmy Eltron na Dolnym Śląsku. Celem Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych jest uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych, które wyróżniają się jakością usług i produktów oraz innowacyjnością, jak również wnoszą wkład w rozwój Dolnego Śląska i tworzenie nowych miejsc pracy. Kapituła pod przewodnictwem Marszałka Marka Łapińskiego zdecydowała się wyróżnić w tym roku 50 dolnośląskich firm. Spośród nich 33 to nowe firmy, a 17 wznawiające certyfikat.


DCG 2007 - Firma Eltron uhonorowana Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym.

dolnoslaski_certyfikat_gospodarczy2007.jpg

25 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych - jednych z najważniejszych wyróżnień dla regionalnych przedsiębiorców. Kapituła pod przewodnictwem Marszałka Andrzeja Łosia zdecydowała się wyróżnić 28 dolnośląskich firm. Spośród nich znalazła się firma Eltron. Celem Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych jest uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych, które wyróżniają się jakością usług i produktów oraz innowacyjnością, jak również wnoszą wkład w rozwój Dolnego Śląska i tworzenie nowych miejsc pracy. Idea Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych zrodziła się w 1999 roku podczas Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej. W czasie dotychczasowych dziewięciu edycji kapituła wręczyła 163 certyfikatów 65 firmom. Regionalny Certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej potwierdza pozycję firmy Eltron na Dolnym Śląsku, jako, że warunkiem otrzymania certyfikatu było spełnienie ostrych kryteriów dotyczących wyników finansowych, pozycji rynkowej, przestrzegania przepisów, stosowania zasad etyki i uczciwej konkurencji, ochrony środowiska oraz zaangażowania w rozwój pracowników i rynku pracy.