Płatności

Pobranie

Jest to domyślna forma płatności, która automatycznie ustawia się w chwili rejestracji. Należną kwotę pobiera wówczas kurier dostarczający paczkę. Pamiętaj, że formę płatności należy ustalić przed finalizacją zamówienia! Płatność za pobraniem przy odbiorze paczki jest dostępna tylko na terenie Polski. Kwota pobrania jest ograniczona do 2000,- PLN przy zamówieniach złożonych przez sklep internetowy. Opłata za pobranie wynosi 0 PLN.

Przelew

Jest to forma płatności przyznawana po indywidualnych ustaleniach z klientem. Długość przelewu zależy głównie od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. Aby uzyskać przelew należy przesłać wypełniony Wniosek o odroczoną płatność (do pobrania ze strony ELTRON) oraz aktualne dokumenty rejestracyjne firmy: wypis z KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej, NIP, REGON.

Przedpłata

Istnieje również możliwość przedpłacenia za zamówiony towar na podstawie faktury proforma. W tym należy wygenerować fakturę proformę samodzielnie za pośrednictwem strony www.sklep.eltron.pl lub skontaktować się z Działem Sprzedaży (71 343 97 55).

Gotówka

Klienci, którzy odbierają towar osobiście (a nie mają przyznanego przelewu), regulują należność w siedzibie firmy ELTRON, ul. Brodzka 10 B, 50-071 Wrocław w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00.