Datasensing

Image

W wyniku przejęcia przez Datalogic firmy M.D. Microdetector powstała niezależna firma o nazwie DATASENSING działającej od 1 stycznia 2022.

DATASENSING łączy produkty z zakresu czujników przemysłowych, bezpieczeństwa oraz wizji maszynowej (z oferty Datalogic) wraz z ofertą czujników firmy Microdetector.

Zarówno Datalogic jak i MD Micro Detectors rozpoczęły działalność na początku lat 70-tych XX w. we Włoszech. Bazując na ogromnym doświadczeniu i dużej organizacji obu firm w zakresie sensoryki i produktów safety nowa firma DATASENSING staje się największym producentem urządzeń automatycznej detekcji we Włoszech. Nowa marka zamierza wzmocnić swoją obecność w dziedzinie automatyki przemysłowej na całym świecie.

Datasensing products

Pozostałe produkty takie jak: przemysłowe czytniki kodów, znakowarki laserowe, skanery ręczne i terminale mobilne pozostają bez zmian w ofercie firmy DATALOGIC

Od ponad 16 lat firma ELTRON jest głównym partnerem Datalogic (obecnie także Datasensing) w Polsce. Oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne, pomoc w doborze rozwiązania oraz możliwość przeprowadzenia testów.