Nagrody


Eltron najlepszym partnerem Datalogic w branży Manufacturing 2017

Firma Eltron już drugi raz z rzędu została uhonorowana nagrodą najlepszego partnera Datalogic w branży Manufacturing. Nagroda za rok 2017 została przyznana podczas konferencji partnerów Datalogic w Łodzi. Dzięki współpracy z Państwem możliwe było otrzymanie takiego wyróżnienia, dziękujemy za okazane zaufanie. Firma Eltron jest największym partnerem Datalogic w Polsce od ponad 15 lat. Przez ten czas poznaliśmy dobrze naszych klientów i wiemy, że wsparcie od etapu testów wykonalności po wsparcie posprzedażowe procentuje na przyszłość. Mamy wieloletnie doświadczenie, dobrze wyposażone laboratorium oraz kompetentnych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy. 


Eltron laureatem Diamentów Forbes 2013

Mamy przyjemność poinformować Państwa że firma Eltron zalazła się wśród najlepszych firm krajowych wyróżnionych w zestawieniu miesięcznika Forbes w 2013 roku.

Zestawienie Forbesa powstało we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet. Na liście wyróżnionych znalazły się przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w latach 2010 – 2012, a tym a ich przeciętna roczna stopa wzrostu wartości przekroczyła 50%. Zestawienie powstało we współpracy miesięcznika Forbes z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet.


Eltron Gazelą Biznesu 2012

W dniu 12.02.2013 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się gala wręczenia Gazel Biznesu.

Po raz kolejny Eltron został uhonorowany tym prestiżowym wyróżnieniem, będącym dowodem dynamicznego rozwoju firmy.

Sukces ten nie byłby możliwy bez udziału naszych klientów i dostawców.