SPOSÓB I KOSZTY TRANSPORTU

Spedycja DPD Polska sp. z o.o. lub UPS Polska Sp. z o.o.

Towar wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS na koszt Kupującego, o ile Kupujący nie uzgodnił z firmą ELTRON innego sposobu dostawy. Koszty przesyłki są doliczane do faktury za towar. Dla przesyłek na terenie Polski obowiązują koszty według następującej tabeli:

Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Przesyłka kopertowa 9,80 PLN 12,05 PLN
do 5 kg 9,80 PLN 12,05 PLN
do 31,5 kg 11,80 PLN 14,51 PLN

Przesyłki o wadze powyżej 31,5 kg: wymagają kontaktu i uzgodnienia z Działem Sprzedaży (71 343 97 55 - sklep@eltron.pl). Opłata za nie jest ustalana wg stawek przewozowych spedytora.
 
Odbiór osobisty
Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy ELTRON, ul. Brodzka 10 B, 54-103 Wrocław w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00.
PŁATNOŚCI
 
Pobranie
Jest to domyślna forma płatności, która automatycznie ustawia się w chwili rejestracji. Należną kwotę pobiera wówczas kurier dostarczający paczkę. Pamiętaj, że formę płatności należy ustalić przed finalizacją zamówienia! Płatność za pobraniem przy odbiorze paczki jest dostępna tylko na terenie Polski. Kwota pobrania jest ograniczona do 2000 PLN przy zamówieniach złożonych przez sklep internetowy. Opłata za pobranie wynosi 0 PLN.
 
Przelew
Jest to forma płatności przyznawana po indywidualnych ustaleniach z klientem. Długość przelewu zależy głównie od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. Aby uzyskać przelew należy przesłać wypełniony Wniosek o odroczoną płatność (do pobrania ze strony ELTRON) oraz aktualne dokumenty rejestracyjne firmy: wypis z KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej, NIP, REGON.
 
Przedpłata
Istnieje również możliwość przedpłacenia za zamówiony towar na podstawie faktury proforma. W tym należy wygenerować fakturę proformę samodzielnie za pośrednictwem strony www.sklep.eltron.pl lub skontaktować się z Działem Sprzedaży (71 343 97 55).
 
Gotówka
Klienci, którzy odbierają towar osobiście (a nie mają przyznanego przelewu), regulują należność w siedzibie firmy ELTRON, ul. Brodzka 10 B, 50-071 Wrocław w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00.