Cognex

Cognex Corporation jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wizyjnych, czujników wizyjnych i przemysłowych czytników kodów. Rozwiązania wizyjne firmy Cognex pomagają użytkownikom podnosić jakość swoich produktów, eliminować błędy produkcyjne, obniżać koszty produkcji. Typowe zastosowania maszynowych systemów wizyjnych to detekcja defektów, monitorowanie linii produkcyjnych, kierowanie robotami montażowymi, a także śledzenie, sortowanie i identyfikowanie części.

Firma Eltron od roku 2008 jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Cognex (posiadamy status ASP - Automation Solution Providers). Oprócz samej sprzedaży sprzętu, oferujemy Państwu pomoc w zakresie doboru systemów i czujników wizyjnych oraz czytników kodów. Dysponujemy własnym laboratorium bogato wyposażonym w systemy wizyjne i czytniki kodów oraz bardzo szeroki zestaw niezbędnych akcesoriów (oświetlenie i optyka). Na prośbę klienta, na bazie dostarczonych do nas próbek, przeprowadzamy testy wykonalności a następnie przekazujemy raport prezentujący wstępną koncepcję rozwiązania.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb i możliwości klienta:

  • Samodzielna realizacja przez klienta – proponujemy szkolenia i asystę przy uruchomieniu
  • Zamówienie gotowego rozwiązania – współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami inżynierskimi posiadającymi duże doświadczenie w zakresie integracji systemów wizyjnych. W wypadku kompleksowej realizacji projektu proponujemy kontakt z wybranym integratorem.

Zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą systemom wizyjnym i czytnikom kodów firmy Cognex. Zamieściliśmy tam informacje na temat produktów i technologii w tym dokumentacje i oprogramowanie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas produktami bądź szkoleniami, zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.systemywizyjne.eu

Image