BZT52C6V2 TAIWAN SEMICONDUCTOR BZT52C6V2 RHG Dioda: Zenera, SMD, 0.5W, 6.2V
BZT52C6V2 TAIWAN SEMICONDUCTOR BZT52C6V2 RHG
Nazwa produktu: BZT52C6V2
Producent: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Kod producenta: BZT52C6V2 RHG
Kod ELTRON: 1-161H3M
Opis produktu
Dioda Zenera SMD 0,5W 6,2V obudowa SOD-123