BZW04-5V8B TAIWAN SEMICONDUCTOR Dioda: zabezpieczająca, THT, TVS, 400W, 5.8V
BZW04-5V8B TAIWAN SEMICONDUCTOR
Nazwa produktu: BZW04-5V8B
Producent: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Kod producenta: BZW04-5V8B
Kod ELTRON: 1-41E18N
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca THT transil TVS dwukierunkowa 400W 5,8V obudowa DO-41
Czas wysyłki
Ilość
3 dni
4850
Zapytaj o termin wysyłki
Ilość
Cena netto
50+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Dział handlowy
Opis produktu