BZW04-5V8 TAIWAN SEMICONDUCTOR Dioda: zabezpieczająca, THT, TVS, 400W, 5.8V
BZW04-5V8 TAIWAN SEMICONDUCTOR
Nazwa produktu: BZW04-5V8
Producent: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Kod producenta: BZW04-5V8
Kod ELTRON: 1-41E18L
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca THT transil TVS jednokierunkowa 400W 5,8V obudowa DO-41
Czas wysyłki
Ilość
3 dni
1400
Zapytaj o termin wysyłki
Ilość
Cena netto
50+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Dział handlowy
Opis produktu