TPSMA6L30A DIOTEC Dioda: zabezpieczająca, SMD, 600W, 30V
TPSMA6L30A DIOTEC
Nazwa produktu: TPSMA6L30A
Producent: DIOTEC
Kod producenta: TPSMA6L30A
Kod ELTRON: 1-3VOX3M
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca SMD transil TVS jednokierunkowa 600W 33,3…36,8V obudowa DO-221AC/SMAF
Zapytaj o dostępność
Ilość
Cena netto
22500+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Dział handlowy
Opis produktu