BAS70-05E DIOTEC Dioda: Schottky’ego, SMD, 70V, 200mA
BAS70-05E DIOTEC
Nazwa produktu: BAS70-05E
Producent: DIOTEC
Kod producenta: BAS70-05E
Kod ELTRON: 1-3NQ0PT
Opis produktu
Dioda Schottky’ego SMD podwójna 70V 200mA 150mW obudowa SOT-23
Zapytaj o dostępność
Ilość
Cena netto
4000+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Dział handlowy
Opis produktu