phihong-logo.png

Firma nVent to amerykański koncern w skład którego wchodzą marki Schroff i Hoffmann, w których ofercie znajdują się szafy wolnostojące i obudowy, kasety 19-calowe, komputery przemysłowe, systemy zasilania i urządzenia kontroli warunków atmosferycznych. Ponadto do koncernu przynależy marka Rychem z ofertą urządzeń do wytwarzania i kontrili ciepła oraz nowe firmy Caddy, Erico i Eriflex.
W zakresie produktów Schroff znajdują szafy wolnostojące i obudowy w systemie 19-calowym, kasety 19-calowe, komputery przemysłowe, systemy zasilania i urządzenia kontroli warunków atmosferycznych w tym wentylatory zabudowane, klimatyzatory i wymienniki ciepła.Promocja - Szafy wolnostojące 19-calowe Varistar

Seria szaf VARISTAR Electronics została specjalnie zaprojektowane dla ogólnego stosowania w zakresie ochrony urządzeń elektronicznych, które dedykowane są do montażu w szafach w oparciu o standard 19-cali. Cechą charakterystyczną tej serii szaf jest nowatorska konstrukcja rama nośnej dzięki czemu montaż różnych komponentów na zewnątrz (np. drzwi, ściany boczne itp.) jaki i wewnątrz (np. półki) szafy oraz elementów ekranowania EMC jest wyjątkowo prosty i nieskomplikowany. Z uwagi na rodzaj ramy szafy można podzielić na dwa wersje – „Slim-Line” o statycznej obciążalności granicznej do 400kg i „Heavy duty” o statycznej obciążalności granicznej do 800kg. Dostępne wysokości: 29…47 U (1400...2200 mm), szerokości: 600 /800 mm i głębokość: 300 / 600 / 800 mm. Oferowane są w dwóch kombinacjach kolorystycznych - całość w kolorze RAL7021 lub rama, dach i podstawa w kolorze RAL7021 a ściany w kolorze RAL7035. Dostępne różne rodzaje wentylacji, zarówno pasywne jak i aktywne. Do szaf tej serii dostępny jest szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów.

Szafy VARISTAR Electronics możemy podzielić na trzy główne typy:

nvent-zbiorcze-varistar.jpgProdukty w promocji:

Warunki promocji

Dotyczy tylko zakupów online dokonanych przez e-platformę ELTRON pod adresem: eltron.pl.

Promocja ważna od: 06.02.2022r. - 01.04.2022r. lub do wyczerpania zapasów.