LONGi Solar

Image

LONGi Solar prowadzi przemysł fotowoltaiczny na nowe wyżyny dzięki innowacjom produktowym i zoptymalizowanemu stosunkowi kosztów do mocy z przełomowymi technologiami monokrystalicznymi. LONGi powstało w 2000 roku i na początku zajmowało się produkcją wafli krzemowych, produktu wyjściowego do ogniw monokrystalicznych. W roku 2007 przejęli chińską markę paneli słonecznych Lerro Solar i od tego czasu produkują również całe moduły fotowoltaiczne, od roku 2017 pod własną marką LONGi Solar.
LONGi dostarcza rocznie na całym świecie ponad 30 GW wysokowydajnych płytek i modułów słonecznych, co stanowi około jednej czwartej globalnego zapotrzebowania na rynku. Firma LONGi jest uznawana za najcenniejszą na świecie firmę zajmującą się technologią słoneczną o najwyższej wartości rynkowej. Innowacja i zrównoważony rozwój to dwie podstawowe wartości firmy LONGi.
Posiadają ogromny kompleks fabryczny w Chinach oraz fabrykę w Indiach, a ich obecne moce przerobowe wynoszą ponad 12 GWp rocznie, co czyni ich prawdopodobnie największym producentem ogniw monokrystalicznych na świecie.

Kategorie produktów

Obraz karty

Dział Elektroniki

+48 71 747 25 20