MMBTRC101SS DIOTEC
MMBTRC101SS DIOTEC
Product name: MMBTRC101SS
Producer: DIOTEC
Product code: MMBTRC101SS
Eltron code: 1-1D69TH
Product description
SMD Digital NPN Transistor 50V 100mA 200mW R1=4,7k R2=4,7k 200MHz SOT-23
Ask for availability
Amount
Price net
3000+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Sales section
Product description