ECA1AM472 PANASONIC El-Capacitor 4700uF 10V 12,5x25mm P5
ECA1AM472 PANASONIC
Product name: ECA1AM472
Producer: PANASONIC
Product code: ECA1AM472
Eltron code: 1-1TDPWD
Product description
Electrolytic Capacitor 4700uF 10V 12,5x25mm P5
Table of product parameters
Name: Value:
Capacitance 4700µF
Voltage 10V
Temperature Range -40 - 85°C
Delivery time
Amount
3 days
330
Confirm delivery time
Amount
Price net
10+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Sales section
Product description
Table of product parameters
Name: Value:
Capacitance 4700µF
Voltage 10V
Temperature Range -40 - 85°C