EEE1VA101XP PANASONIC SMD El-Capacitor 100uF 35V 6,3x7,7mm
EEE1VA101XP PANASONIC
Product name: EEE1VA101XP
Producer: PANASONIC
Product code: EEE1VA101XP
Eltron code: 1-1T241S
Product description
SMD Electrolytic Capacitor 100uF 35V 6,3x7,7mm taped
Table of product parameters
Name: Value:
Capacitance 100µF
Voltage 35V
Dimensions 6,3x7,7mm
Delivery time
Amount
3 days
3700
Confirm delivery time
Amount
Price net
100+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Sales section
Product description
Table of product parameters
Name: Value:
Capacitance 100µF
Voltage 35V
Dimensions 6,3x7,7mm