BAS70-05E DIOTEC
BAS70-05E DIOTEC
Product name: BAS70-05E
Producer: DIOTEC
Product code: BAS70-05E
Eltron code: 1-3NQ0PT
Product description
SMD Small Signal Schottky Double Diodes 70V 0,2A 150mW SOT-23
Ask for availability
Amount
Price net
4000+
Waga Cena netto bez VAT Cena brutto z VAT
Sales section
Product description