mersen_logo.png

LONGi Solar wprowadził przemysł fotowoltaiczny na nowe wyżyny dzięki innowacjom produktowym i zoptymalizowanemu stosunkowi kosztów do mocy z przełomowymi technologiami monokrystalicznymi. LONGi Solar dostarcza rocznie na całym świecie ponad 30 GW wysokowydajnych płytek i modułów słonecznych, co stanowi około jednej czwartej światowego zapotrzebowania. Firma LONGi Solar jest uznawana za najcenniejszą na świecie firmę zajmującą się technologią słoneczną o najwyższej wartości rynkowej. Innowacja i zrównoważony rozwój to dwie podstawowe wartości firmy LONGi Solar.


 
mersen_logo.png

JA Solar jest producentem wysokowydajnych produktów fotowoltaicznych. Dzięki 12 bazom produkcyjnym i ponad 20 oddziałom na całym świecie, firma zajmuje się płytkami krzemowymi, ogniwami, modułami i elektrowniami fotowoltaicznymi. Produkty JA Solar są dostępne w 135 krajach i regionach i są szeroko stosowane w elektrowniach naziemnych, komercyjnych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych na dachach oraz w instalacjach fotowoltaicznych na dachach mieszkalnych.


 

 

Promocja - Panele Fotowoltaiczne w ELTRON

 

 

Panele fotowoltaiczne składające się z multibusbarowych ogniw PERC ciętych na pół gwarantują wyższą moc wyjściową, lepszy współczynnik temperaturowy, obniżoną wrażliwość na zacienienie i niższe ryzyko wystąpienia hot spotów oraz wyższą odporność na obciążenia mechaniczne.


 


Zobacz_wszystkie_panele_fotowoltaiczne.png


Zobacz_wszystkie_produkty_ERSA.png

 

Warunki promocji

Dotyczy tylko zakupów online dokonanych przez e-platformę ELTRON pod adresem: eltron.pl.

Promocja ważna od: 26.04.2021 - 12.05.2021 lub do wyczerpania zapasów.