mersen_logo.png

Mersen® należy do koncernu Carbone Lorraine - światowego lidera w dziedzinie produkcji osprzętu elektrycznego oraz elementów grafitowych. Firma zajmuje się rozwiązaniami zabezpieczeń obwodów niskiego i średniego napięcia. Na naszym rynku najbardziej znanym asortymentem Mersen są szybkie bezpieczniki AC, bezpieczniki prądu stałego DC, rozłączniki bezpiecznikowe oraz osprzęt i akcesoria.


 
mersen_logo.png

Doktorvolt® specjalizuje się w produkcji rozdzielnic elektrycznych różnego typu. Tego producenta spośród innych wyróżnia wysoka jakość wykonania i przystępna cena. Produkty spełniają europejskie standardy i normy bezpieczeństwa. Doktorvolt® produkuje dla ELTRON dedykowane rozdzielnice dla fotowoltaiki bazując na ochronnikach MERSEN.


 

 

Promocja - Ochronniki i rozdzielnice

 

 

Kompletne i wyposażone rozdzielnice fotowoltaiczne zawierające ochronniki fotowoltaiczne produkcji Mersen i złącza MC4 produkcji Lapp Kabel. Stopień ochrony - IP65. W zestawie znajduje się dodatkowy komplet złącz MC4 Epic Solar Lapp Kabel. Całość posiada dokument badań wraz z certyfikatem jakości.

 
 
 
 


Ochronniki fotowoltaiczne - Mersen STP T2 40

STP T2 40 to seria Typu 2/Klasa II ograniczników przepięć zgodnych ze standardem EN/IEC 61643. Stosowne do drugiego stopnia ochrony w panelach dystrybucyjnych przy zainstalowanych ogranicznikach Typu 1 w liniach głównych zasilania lub jako pierwszy stopień ochrony w innych aplikacjach nie narażonych na bezpośrednie oddziaływanie wyładowań i bez zewnętrznego systemu odgromowego. STP T2 40 zapewnia zaawansowaną ochronę przeciwprzepięciowę do systemów fotowoltaicznych z wykorzystaniem zoptymalizowanego systemu dynamicznego odłączania termicznego, który nie nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia nadprądowego (bezpiecznik rezerwowy) dzięki wysokiej odporności na zwarcia. Te przeciwprzepięciowe urządzenia nadają się do wszystkich zastosowań PV: wielkoskalowych, dachowych i instalacji prądu stałego o poborze własnym (poza siecią).


 
 
 

 

Zobacz_wszystkie_produkty_fotowoltaika.png

 

Warunki promocji

Dotyczy tylko zakupów online dokonanych przez e-platformę ELTRON pod adresem: eltron.pl.

Promocja ważna od: 12.09.2021r. - 30.11.2021r. lub do wyczerpania zapasów.