Degson

Image

Firma Degson została założona w 1990 roku i jest jednym z wiodących przedsiębiorstw „Hi – Tech”-producentem terminal bloków. Laboratorium, które posiada firma Degson jest pierwszym autoryzowanym przez UL jak i VDE laboratorium w Azji. Produkty są zgodne z certyfikatem UL, VDE, EX, TUV, CE, CQC, CB, RoHS, REACG. Również firma otrzymała certyfikaty zarządzania ISO9001, ISO14001 oraz ISO80079-34.

Produkty Degson są sprzedawane w takich krajach jak: Chiny, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Rosja, Polska, Turcja, Indie, Brazylia, USA, Japonii, Afryce Południowej, Korei Południowej i innych.  Firma Degson dostarcza produkty firmom działających w takich dziedzinach jak automatyka przemysłowa, windy, instrumenty, transport publiczny, odnawialne źródła energii, elektrownie, źródła zasilania, przemysł okrętowy, oświetlenie, komunikacja.

Firma Degson utworzyła światową sieć sprzedaży a jej główne oddziały znajdują się w Szanghaju i w Niemczech. wieloletnim doświadczeniem i duchem pragmatycznych innowacji, odpowiedzialności i harmonijnego rozwoju. Degson skupia się na wygodnej, szybkiej i profesjonalnej obsłudze.

Obraz karty

Dział Elektroniki

+48 71 747 25 20